Sziasztok!
Segítséget szertenék kérni.
Felelőtlen voltam, nem olvastam el a jutalomfalat zacskóját, ahol pedig világosan le van írva,hogy csak napi 20 db jutalomfalatot adjak a macskának.
Egy fehér angóracicánk van, 15 hónapos, születésétől mi neveljük.
Kicsit válogatós, semmi mást nem eszik pici kora óta csak a szárazeledelt.
Hiába vettem meg neki a legzaftosabb falatokat, hiába próbáltam neki csirkehúst adni semmi, nem eszi meg.
Kb 1 hónapja rendzseresen szokott kapni jutalomfalatot, és látom a Macskámon a függőség jeleit. Nem eszik rendesen ,ha közelítek a kamrához ahol a jutifali van, kizárólag azt nézi.
Nagyon szomorú vagyok, hogy sikerült"drogost" nevelni a cicusból.
A dohányzásról én annak idején egy határozott letevéssel tudtam leszokni.
Őszintén szólva nagyon szeretem a macsekot.Nem szeretném ha függő lenne.
Talán még nem késő.
Mitévő legyek?
Az étkezési szokásai nagyon leszűkítik a lehetőségeimet. |