Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2015-07-14 14:46:48 24151

Oh, tényleg azt hittem a Seregi. :-)

Mohácsi orvosokat nem ismerem.

 

Most mesélte valaki, hogy ő 5 percre zárte be a cicát a fürdőbe, míg ajtót nyitott és neki is bekakilt.

Hihetetlen, hogy milyen kis érzékenyek.

 

Drukkolunk, hogy jól sikerüljön a műtétetek.

 

A hozzászólás:
evebeve Creative Commons License 2015-07-14 09:46:35 24150

Szia!

A félreértések elkerüléséért a cicát Mohácson dr Szabó Lajos operálja.

A lányom 20 éves és a szomszédok szerint durva buli volt, tehát semmi sem kizárt.

De többet nem lesz és ez sem volt engedélyezett .

Az állapotunk nagyon jó persze napi szinten szedi a szteroidos fájdalom csillapítót.

A mozgásán semmi sem látszik,hogy baja lenne, sőt néha olyan rohangálásba kezd,hogy győzzük csillapítani nehogy baja essen,persze ő nem érti a játék korlátozást.

Szóval úgy bánunk vele mint a hímes tojással .

 

Előzmény:
banda-vezér Creative Commons License 2015-07-13 21:49:42 24149

Seregi tényleg nagyon rendes, én is csak ajánlani tudom.

 

 

A genetikailag öröklődő betegségek egy jó tenyésztő álltal kiszűrhetők.

Tehát, ha megbítható helyről veszel cicát, nem kell tartanod ezketől, mint pl. dysplasia, HCM, PKD . . . . 

https://mainecooncica.wordpress.com/

Persze, tudom, akkor is előfordulhat, mert mindig van rá esély, de nem mindegy, hogy 5%, vagy 100%.

 

 

Fura ez a véletlen egybe esés, hogy pont aznap volt bezárva, pont bekakilt, pont előjött a térdtünete . . . . 

Ennyire bestresszelt volna, hogy be volt zárva egy általa ismert szobába?

Az enyémeknek sincsenek kötélből az idegeik, de ennyit azért kibírnának, kibírtak már.

Pedig jó, hogy elzártátok, az rosszabb lett volna, ha ott a gyerekek között, hangzavarban fél, bújkál.

Én is elzárom őket, ha idegenek jönnek hozzánk.

 

Azóta a többi tünete rendeződőtt?

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!