Keresés

Részletes keresés

cc Creative Commons License 2015-07-12 21:44:11 5500

nekem a lamellákkal is tetszik.

A hozzászólás:
kenya15 Creative Commons License 2015-07-12 21:40:00 5499

A második határozottan jobb, szépek ezek a karikák, klassz!

Előzmény:
Astroman11 Creative Commons License 2015-07-12 21:13:20 5498

Itt válaszolok, mert a Természetfotós topikban megy a full kreténség Morvaival az élen.

 

Mindkettő: Carenar 55/1,8 + kgy.

 

  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!