|
|
|
|
 |
halaloszto
2015-07-12 16:27:22
|
3493
|
ha jól értem, ez az ap32 a tok aljára van, a tokban levő alu profil kifolyói alá.
az aps20 meg a szárnyra az üveghez. viszont alig áll ki az elején, ezért az üvegen lejövő vizet nem dobja el ha a szél az ablakra fúj. nekem az a gond, hogy az ablakon lefele jövő vizet a szél benyomja a keret alján.
Vajk |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-07-12 15:02:19
|
3491
|
Az AP32 ment nekem a tokra.
Az elsőhőz érdemes megvenni a végzárókat is, a másodikhoz nincsen. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2015-07-12 15:00:40
|
3490
|
A szilkernél voltál? Én ilyesmit is vettem,. és én is sokáig kerestem, mert eszi a fát....
Elképesztően sok féle idomuk van, raktáron persze csak egy része. Én is keresgéltem a katalógusban sokat, mert nemcsak a nyíló ablakszárnyra kellett, hanem a tokra is alulra, és találtam is náluk.
Az aluron nevű cég profiljait forgalmazzák.
www.aluron.eu
Itt meg tudod nézegetni a profilokat. van amelyik sziloval beragasztható, van amelyik pattintós, és van egy sínje, sokféle megoldás van.
Amit én vettem:
APS20 - ez ment a szárnyra
http://www.szilkerkft.hu/wp-content/gallery/akcio/aps-20.jpg
AP32
http://www.fabarkacs.hu/images/cms/File/Katalogusok/aluron_katal_2010.pdf
36. oldal.
Ezek voltak nekik raktáron többféle színben.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|