Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2015-07-12 16:27:22 3493

ha jól értem, ez az ap32 a tok aljára van, a tokban levő alu profil kifolyói alá.

az aps20 meg a szárnyra az üveghez. viszont alig áll ki az elején, ezért az üvegen lejövő vizet nem dobja el ha a szél az ablakra fúj. nekem az a gond, hogy az ablakon lefele jövő vizet a szél benyomja a keret alján.

 

Vajk

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-07-12 15:02:19 3491

Az AP32 ment nekem a tokra.

 

Az elsőhőz érdemes megvenni a végzárókat is, a másodikhoz nincsen.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-07-12 15:00:40 3490

A szilkernél voltál? Én ilyesmit is vettem,. és én is sokáig kerestem, mert eszi a fát....

 

Elképesztően sok féle idomuk van, raktáron persze csak egy része. Én is keresgéltem a katalógusban sokat, mert nemcsak a nyíló ablakszárnyra kellett, hanem a tokra is alulra, és találtam is náluk.

 

Az aluron nevű cég profiljait forgalmazzák.

 

www.aluron.eu

 

Itt meg tudod nézegetni a  profilokat. van amelyik sziloval beragasztható, van amelyik pattintós, és van egy sínje, sokféle megoldás van.

 

Amit én vettem:

 

APS20 - ez ment a szárnyra

http://www.szilkerkft.hu/wp-content/gallery/akcio/aps-20.jpg

 

AP32

 

http://www.fabarkacs.hu/images/cms/File/Katalogusok/aluron_katal_2010.pdf

 

36. oldal.


Ezek voltak nekik raktáron többféle színben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!