Keresés

Részletes keresés

ez-Ben Creative Commons License 2015-07-13 13:50:27 4571

 

 :)                                       Múltidő !

 

   Egyszer a fehér bölény megjelent álmában az indián főnöknek és azt mondta :

   - Vigyázz indián a bölényre ! mert, amíg lesz bölény, addig lesz indián is.

 

   Egy idő után...50 ezer indián és 50 ezer bölény élt a földön. ( többnyire rezervátumban.)

 

   A "Rómeó" utódok még sokáig futkározzanak az udvarotokban. ( minden rossz után, jó jön !:)

A hozzászólás:
Mirtill72 Creative Commons License 2015-07-10 19:04:01 4566

Szia. Én feladtam a kocázást :( Ilyen malac árak mellett nem kifizetődő. Csak saját részre hizlalok , még egyenlőre saját malacot aztán én is veszem. Inkább veszem 6-7 ezerért mint kocát tartsak miatta. :(

 

Előzmény:
Lilatigris Creative Commons License 2015-07-07 17:57:16 4563

Sziasztok!

2 hete vettem malacokat kocának, de nem tudom mi lesz. Nézegetem a jófogáson a hirdetéseket, országosan, mert nem venni akarok csak az árak érdekelnek. Basszus 6600-ért már lehet venni malacot, de több hirdetés is van 10.000 alatt, sőt alig van afölött. Úgy látom hogy felénk kicsit jobb a helyzet, de még itt is lehet fele annyiért malacot venni mint amennyiért én vettem. Remélem jövőre feljebb megy a malac ár! 

Tart egyáltalán még valaki kocát? Régen ha pár napig nem jártam erre már oldalakat kellett visszaolvasnom, most meg... :( 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!