|
|
|
|
 |
ez-Ben
2015-07-13 13:50:27
|
4571
|
:) Múltidő !
Egyszer a fehér bölény megjelent álmában az indián főnöknek és azt mondta :
- Vigyázz indián a bölényre ! mert, amíg lesz bölény, addig lesz indián is.
Egy idő után...50 ezer indián és 50 ezer bölény élt a földön. ( többnyire rezervátumban.)
A "Rómeó" utódok még sokáig futkározzanak az udvarotokban. ( minden rossz után, jó jön !:) |
|
A hozzászólás:
 |
Mirtill72
2015-07-10 19:04:01
|
4566
|
Szia. Én feladtam a kocázást :( Ilyen malac árak mellett nem kifizetődő. Csak saját részre hizlalok , még egyenlőre saját malacot aztán én is veszem. Inkább veszem 6-7 ezerért mint kocát tartsak miatta. :(
|
|
Előzmény:
 |
Lilatigris
2015-07-07 17:57:16
|
4563
|
Sziasztok!
2 hete vettem malacokat kocának, de nem tudom mi lesz. Nézegetem a jófogáson a hirdetéseket, országosan, mert nem venni akarok csak az árak érdekelnek. Basszus 6600-ért már lehet venni malacot, de több hirdetés is van 10.000 alatt, sőt alig van afölött. Úgy látom hogy felénk kicsit jobb a helyzet, de még itt is lehet fele annyiért malacot venni mint amennyiért én vettem. Remélem jövőre feljebb megy a malac ár!
Tart egyáltalán még valaki kocát? Régen ha pár napig nem jártam erre már oldalakat kellett visszaolvasnom, most meg... :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|