|
|
|
|
 |
Belinda Edding
2015-07-10 22:07:03
|
24147
|
Sajnos van ilyen.
Te is belefutottál abba, amibe az egyik barátnőm.
Az ő fajtatiszta maine coonját a mindkét hátsó lábat érintő patellaficammal Dr. Seregi kezelte a Felicavettől. Teljesen rendbe hozta, semmi sem látszik se a macsek mozgásán, se a lábtartásán és a fájdalmai is elmúltak. Újra a régi a cicus, jön-megy, fut, szalad, ugrál, rosszalkodik :-) Egyszóval jól van.
Ne aggódj, ha jó az orvosod műtét után a cicád lába újra a régi lesz! |
|
A hozzászólás:
 |
evebeve
2015-07-08 11:11:54
|
24146
|
Sziasztok!
Most jöttem az állatorvostól és nem kaptam jó híreket, mint kiderült genetikailag öröklődő patella ficama van és harmad fokú,szerinte műteni kell.Én eddig nem is hallottam ilyen örökletes betegségről,de az orvos mondta ,hogy a maine coonok hajlamosak rá.
Hát kétségbe vagyok esve, ti hallottatok már ilyen esetről ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|