Keresés

Részletes keresés

Mirtill72 Creative Commons License 2015-07-10 19:04:01 4566

Szia. Én feladtam a kocázást :( Ilyen malac árak mellett nem kifizetődő. Csak saját részre hizlalok , még egyenlőre saját malacot aztán én is veszem. Inkább veszem 6-7 ezerért mint kocát tartsak miatta. :(

 

Rzola Creative Commons License 2015-07-08 21:38:25 4564

Most nyári szünet van mindenki kitikkadt a nagy melegbe :) Nekem még van egy vietnámim , de most üresen van , lehet bepároztatom és lesz ami lesz .

A hozzászólás:
Lilatigris Creative Commons License 2015-07-07 17:57:16 4563

Sziasztok!

2 hete vettem malacokat kocának, de nem tudom mi lesz. Nézegetem a jófogáson a hirdetéseket, országosan, mert nem venni akarok csak az árak érdekelnek. Basszus 6600-ért már lehet venni malacot, de több hirdetés is van 10.000 alatt, sőt alig van afölött. Úgy látom hogy felénk kicsit jobb a helyzet, de még itt is lehet fele annyiért malacot venni mint amennyiért én vettem. Remélem jövőre feljebb megy a malac ár! 

Tart egyáltalán még valaki kocát? Régen ha pár napig nem jártam erre már oldalakat kellett visszaolvasnom, most meg... :( 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!