|
|
|
|
 |
K Nándor
2015-07-11 22:53:41
|
2781
|
Talan a kovetkezo frissitessel javitjak. Esetleg egy app reinstallt meg megprobalhatsz, neha bejon. |
|
A hozzászólás:
 |
SomiJ
2015-07-07 07:01:12
|
2780
|
Sziasztok! Vettem egy iPad2 gépet. Letőltöttem az appstorebol a Notepad+ alkalmazási, amiért fizetnem kellett. A rendszerem iOS 8.4. A gondom hogy akár hányszor indítanám a notepad alkalmazási, állandóan kilép. Egyszerűen nem tudja el indítani! Mit lehet vele tenni, hogy működjön? Vagy azt a pénzt be buktam? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|