Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015-07-11 22:53:41 2781

Talan a kovetkezo frissitessel javitjak. Esetleg egy app reinstallt meg megprobalhatsz, neha bejon.

A hozzászólás:
SomiJ Creative Commons License 2015-07-07 07:01:12 2780

Sziasztok! Vettem egy iPad2 gépet. Letőltöttem az appstorebol a Notepad+ alkalmazási, amiért fizetnem kellett. A rendszerem iOS 8.4. A gondom hogy akár hányszor indítanám a notepad alkalmazási, állandóan kilép. Egyszerűen nem tudja el indítani! Mit lehet vele tenni, hogy működjön? Vagy azt a pénzt be buktam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!