|
|
|
|
 |
Marya75
2015-07-08 06:09:47
|
3488
|
Szia
Köszönöm a segítséged!
Az Actual egyébként is drága.
Nekem személy szerint inkább a Veka tetszik a rendes középtömítés miatt.
A Kömmerlingnek az a lengő tömítése nem szimpatikus.
Szerinted jól gondolom? Mi a véleményed erről?
Marya75 |
|
 |
kiss_atti
2015-07-04 13:03:34
|
3486
|
Nyilván csak elütötted,
a Kömmerlingnek nincs hétkamrás profilja, így a 88+ is hatkamrás.
Egyébként egyetértek...
:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Pöfeteg vadász
2015-07-04 12:37:13
|
3485
|
szia
Én 18 éve nyílászárókkal foglalkozom, és ezalatt csaknem 10évig szinte kizárólag a Kömmerlinget forgalmaztam és szereltem. Egy kitűnő márka, jó háttérrel és tapasztalattal. DE!!!
Egy felsőkategóriás nyílászárót is be lehet úgy "építeni" hogy az egész szinte semmit nem ér. Meg egy erős középkategóriás szerkezet is kiszolgálhat sok évtizedet egy gondos, odafigyelő szereléssel, utólagos karbantartással.
Mindenestre az általad felsoroltak közül Kömmerling vagy Veka. De sokban függ a vasalattól, beépítés minőségétől, igénybevételtöl.
Alábbi kérdésre pedig az alátámasztó műanyag vagy keményfa "ékek" eltávolítása szigorúan tilos!!!
a PU hab csak szigetelő funkcióval rendelkezik (papiron) a csavarok pedig bőven leereszkedhetnek néhány millimétert. Főleg az említett háromsoros üveg és 7kamrás profil esetén!
üdv. |
|
Előzmény:
 |
Marya75
2015-06-27 06:37:31
|
3480
|
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék,hogy mi a véleményetek :
-Mantu által forgalmazott Interlux 85 profilról
-Actual által gyártott Solar C. Line profilról
-Hevestherm által gyártott Hevestherm Balance 85 profilról
-Kömmerling 88+ profilról
-Veka Alphaline 90 profilról
-Fenstherm Premium profilról?
Melyiket profilt javasoljátok sorrendben és miért.
Melyik gyártó ill. forgalmazó a legmegbízhatóbb?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Várom válaszotokat!
Marya75 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|