Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-07-03 07:08:16 672

Se itt, se ott, se az űrben nem élek luxus körülmények közt. :-)

Előzmény:
Mungo Creative Commons License 2015-07-02 11:23:07 669

Költöznék szívesen.

 

Azért erre ne fogadj nagyobb összegben. Te sem luxus körülmények közé exportálnád őket, szerintem ők is így lennének ezzel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!