|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mungo
2015-07-02 19:44:57
|
671
|
Ínséges időkben a farkastörvények érvényesülnek. Csak néhány jószándékú de teljesen naiv figura gondolhat más megoldást ilyen esetre.
Ha tényleg gáz van, akkor a hatékonyabbnál hatékonyabb fegyverek döntenek és csinálnak életteret.
Később majd megint lehet fikázni a barbár megoldást, de azért előbb el kell követni, ha nem akarunk kipusztulni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2015-07-02 13:22:41
|
670
|
Ha egyáltalán egy ilyen világban még pazarulnának ilyen céllal üzemanyagra.....
Nem hinném, nagyobb gondok lennének annál, mint hogy ilyennel foglalkozzanak komolyabban. A napi túlélés lenne a fő tevékenység - egy "harctéren".
(Belegondolva egy ilyen utópisztikus korba, milliárdszámra költöztetni embert valahonnan valahová, ehhez ilyen méretű járművek - elképesztően nagy költség vonzata van. Ami ínséges időkben nem biztos hogy ott van a háttérben) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|