Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mungo Creative Commons License 2015-07-02 19:44:57 671

Ínséges időkben a farkastörvények érvényesülnek. Csak néhány jószándékú de teljesen naiv figura gondolhat más megoldást ilyen esetre. 

Ha tényleg gáz van, akkor a hatékonyabbnál hatékonyabb fegyverek döntenek és csinálnak életteret.

Később majd megint lehet fikázni a barbár megoldást, de azért előbb el kell követni, ha nem akarunk kipusztulni.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-07-02 13:22:41 670

Ha egyáltalán egy ilyen világban még pazarulnának ilyen céllal üzemanyagra.....

 

Nem hinném, nagyobb gondok lennének annál, mint hogy ilyennel foglalkozzanak komolyabban. A napi túlélés lenne a fő tevékenység - egy "harctéren".

 

(Belegondolva egy ilyen utópisztikus korba, milliárdszámra költöztetni embert valahonnan valahová, ehhez ilyen méretű járművek - elképesztően nagy költség vonzata van. Ami ínséges időkben nem biztos hogy ott van a háttérben)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!