Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nikolausz Creative Commons License 2015-07-02 07:52:56 16424

Koszi, akkor ezt jobb elkerulni.

Előzmény:
csle Creative Commons License 2015-06-21 11:48:57 16416

Az ebayen keresgeltem es neztem 1 es 2 iranyba csuzstaszthato makro sineket. Gondoltam, hogy jo lesz az olcsobb is, mert nem kell nekem semmilyen "extra funkcio", csak, hogy finoman tudjam csusztatni a sint... Ezert berendeltem egy 3e FTos sint, ami ugy lotyog mint egy kalasnyikov. LINK

A kep alapjan azt hittem, hogy jo lesz, de kb hasznalhatatlan. :/

Mivel csak kb egy tesztfotozasohoz tervezem hasznalni, igy nem akarok kiadni komollyabb osszeget erte, de most meg vagyok kicsit love, hogy mi lehet az a penz, amiert mar egy kelloen preziz darabot lehet venni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!