Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-07-01 17:49:29 668

Miután tönkretették a Földet, és sunnyognának át a mi egészséges bolygónkra azt is elpusztítani, nem engedjük oda őket.

Előzmény:
Mungo Creative Commons License 2015-06-29 13:36:00 666

Mit tegyünk a pusztító, szennyező javulni nem akarókkal? Áttelepítjük őket egy másik planétára?

Mit szólnál, ha a pusztító, szennyező, javulni nem akarók is jogot formálnának rá, hogy az olyanokat mint te áttelepítsék egy másik planétára?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!