Keresés

Részletes keresés

Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-06-25 12:10:32 2779
És igen vastag bőr van a képükön. Szemrebbenés nélkül árulnak semmilyen aktív elemet nem tartalmazó HDMI-AVI (3 db RCA) átalakító kábelt, ami fizikailag is képtelenség, lévén az egyik digitáls, a másik analóg. Becsületúkre legyen mondva, visszaadták a pénzt, nekem meg van egy jó, vászonerősítésű, egyenként árnyékolt kábelem, csak a HDMI-t cseréltem le RCA-kra:-)
A hozzászólás:
silent hunter 3 Creative Commons License 2015-06-25 11:27:29 2778

Igaza van a kollégának vigyázni kell a kinai cuccokkal.Nemrég vettem ipad 3-hoz HDMI kimenetet , amint régebben írtam is ide.  IOS8 óta nem működik, azt írja nem támogatott : (

Ugyanígy vettem töltő hosszabbítót is régebben, az se működött.

Előzmény:
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-06-24 19:25:23 2777

Hát, ahhoz képest ez a cucc ingyen van.

 

http://www.ebay.com/itm/3-USB-Hub-Card-Reader-Camera-Connection-Combo-Kit-For-iPad-Mini-4-Air-Air2-ios8-/271881441425?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item3f4d659091

 

A kérdés, hogy mit fog csinálni. Aranyfokozatú eladó, tehát túl sok panasz nem lehet rájuk. Ha meg tényleg nem működik, akkor megreklamálom, 1500 forintért nem fognak vitatkozni :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!