|
|
|
|
 |
Vgyuri1946
2015-06-25 12:10:32
|
2779
|
És igen vastag bőr van a képükön. Szemrebbenés nélkül árulnak semmilyen aktív elemet nem tartalmazó HDMI-AVI (3 db RCA) átalakító kábelt, ami fizikailag is képtelenség, lévén az egyik digitáls, a másik analóg. Becsületúkre legyen mondva, visszaadták a pénzt, nekem meg van egy jó, vászonerősítésű, egyenként árnyékolt kábelem, csak a HDMI-t cseréltem le RCA-kra:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2015-06-25 11:27:29
|
2778
|
Igaza van a kollégának vigyázni kell a kinai cuccokkal.Nemrég vettem ipad 3-hoz HDMI kimenetet , amint régebben írtam is ide. IOS8 óta nem működik, azt írja nem támogatott : (
Ugyanígy vettem töltő hosszabbítót is régebben, az se működött. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|