Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2015-06-25 11:27:29 2778

Igaza van a kollégának vigyázni kell a kinai cuccokkal.Nemrég vettem ipad 3-hoz HDMI kimenetet , amint régebben írtam is ide.  IOS8 óta nem működik, azt írja nem támogatott : (

Ugyanígy vettem töltő hosszabbítót is régebben, az se működött.

A hozzászólás:
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-06-24 19:25:23 2777

Hát, ahhoz képest ez a cucc ingyen van.

 

http://www.ebay.com/itm/3-USB-Hub-Card-Reader-Camera-Connection-Combo-Kit-For-iPad-Mini-4-Air-Air2-ios8-/271881441425?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item3f4d659091

 

A kérdés, hogy mit fog csinálni. Aranyfokozatú eladó, tehát túl sok panasz nem lehet rájuk. Ha meg tényleg nem működik, akkor megreklamálom, 1500 forintért nem fognak vitatkozni :-)

Előzmény:
K Nándor Creative Commons License 2015-06-24 19:00:38 2776

Mindegyik megkapta az iOS8-at, különbség ilyen téren nincs.

 

Ha a tablet 7,9"-os, akkor az mini, ha arany, akkor biztos mini 3. (Előtte nem volt arany mini)

 

Itt található SD kártya adaptert, USB-t lehet nem gyártanak hozzá...

http://store.apple.com/hu/product/MD822ZM/A/lightning%E2%80%93sd-k%C3%A1rtyaolvas%C3%B3-f%C3%A9nyk%C3%A9pez%C5%91kh%C3%B6z-%C3%A9s-kamer%C3%A1khoz?fnode=a43f4c87d3110d4c5b388f1e64cab360311bf1c09f196af6b6f359fc246a29f9530f20055b0f0744348995e193c3aa457d4deeb7fe2fd684e532134eba2089b514f50e48f52d96603e2551424f6858a67c898f51b1d2e0ffcc3b14c8f37c25b975d7224054267b18cd6e49b7d4453c52&fs=f%3Dipadmini3-apple%26fh%3D4098%252B43de%252B3214

 

Ennek az ára botrány... anno az ipad3-hoz 5e Ft-ért vettem SD és USB adatapeter.

 

Apple kiegészítőket (Adatkábel, dokkolók, adaptere) egy saját chippel látják el, amit más nem hivatalos gyártó nem kap csak úgy. Így a másolatok vagy működnek , vagy nem. Pl. az utángyártott olcsó adatkábelekkel rendszeresen gondom volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!