Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015-06-24 19:00:38 2776

Mindegyik megkapta az iOS8-at, különbség ilyen téren nincs.

 

Ha a tablet 7,9"-os, akkor az mini, ha arany, akkor biztos mini 3. (Előtte nem volt arany mini)

 

Itt található SD kártya adaptert, USB-t lehet nem gyártanak hozzá...

http://store.apple.com/hu/product/MD822ZM/A/lightning%E2%80%93sd-k%C3%A1rtyaolvas%C3%B3-f%C3%A9nyk%C3%A9pez%C5%91kh%C3%B6z-%C3%A9s-kamer%C3%A1khoz?fnode=a43f4c87d3110d4c5b388f1e64cab360311bf1c09f196af6b6f359fc246a29f9530f20055b0f0744348995e193c3aa457d4deeb7fe2fd684e532134eba2089b514f50e48f52d96603e2551424f6858a67c898f51b1d2e0ffcc3b14c8f37c25b975d7224054267b18cd6e49b7d4453c52&fs=f%3Dipadmini3-apple%26fh%3D4098%252B43de%252B3214

 

Ennek az ára botrány... anno az ipad3-hoz 5e Ft-ért vettem SD és USB adatapeter.

 

Apple kiegészítőket (Adatkábel, dokkolók, adaptere) egy saját chippel látják el, amit más nem hivatalos gyártó nem kap csak úgy. Így a másolatok vagy működnek , vagy nem. Pl. az utángyártott olcsó adatkábelekkel rendszeresen gondom volt.

A hozzászólás:
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-06-24 18:37:24 2775

Tehát csak a dugó dönt, szoftverileg a 4, Mini és 5 között nincs különbség? Ezek szerint ez a kütyü Mini3 lehet, mert kicsi a dugó, viszont arany színű.

 

Almás webáruház hol van és hogy keressem ezt a hubot. Meg mennyibe kerülhet, mert nálunk a szállítás majdnem annyiba kerül, mint a kinai a fél világot megkerülve.

 

Nekem vannak ilyen ferdeszemű cuccaim androidoshoz, az én noname Amiko7-e,men eddig minden működik, de pl. egy másik ismerősöm Alcatelje válogat. Nyilván a sok különböző androidos gyártó nem tökéletes kompatíbilis. Az Apple-től viszont az az elverhető, hogy legalább önmagával kompatibilis.

Előzmény:
K Nándor Creative Commons License 2015-06-24 17:56:27 2774

Hali! Ha rám hallgatsz, akkor csak eredeti gyárit veszel almáéktól. Az a baj ,hogy az olcsó kínai kacatokkal sok a gond. Vagy felismeri a gép, vagy nem...

 

Ipad 1; 2; 3; -> 30 pines régi csatlakozós kell

Ipad 4; air; air2; mini; mini2; mini 3-> ezeknek már az új lightning csatlakozós kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!