|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
csle
2015-06-21 11:50:46
|
16417
|
Az lepesek kb 2-2,5mm-erenkent lehetnek, ami miatt szerintem hasznalhatatalan es nagyon pontatlan. |
|
Előzmény:
 |
csle
2015-06-21 11:48:57
|
16416
|
Az ebayen keresgeltem es neztem 1 es 2 iranyba csuzstaszthato makro sineket. Gondoltam, hogy jo lesz az olcsobb is, mert nem kell nekem semmilyen "extra funkcio", csak, hogy finoman tudjam csusztatni a sint... Ezert berendeltem egy 3e FTos sint, ami ugy lotyog mint egy kalasnyikov. LINK
A kep alapjan azt hittem, hogy jo lesz, de kb hasznalhatatlan. :/
Mivel csak kb egy tesztfotozasohoz tervezem hasznalni, igy nem akarok kiadni komollyabb osszeget erte, de most meg vagyok kicsit love, hogy mi lehet az a penz, amiert mar egy kelloen preziz darabot lehet venni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|