|
|
|
|
 |
MZ5
2015-06-26 19:02:28
|
5814
|
Nem biztos hogy meg kéne fogni , lekéne többször fényképezni és hátha számítógépen felnagyítva olvasható ))
|
|
A hozzászólás:
 |
olang
2015-06-16 12:12:04
|
5812
|
Már kaptam egy tippet az MGKSZ-től: olvassam le a gyűrű adatait.
Ahhoz ugyebár meg kéne fogni... 66 éves nyugdíjas mámi vagyok. :))
Nézegettem a galambfotókat, és valóban díszgalamb lehet. Nagyon szép a tartása. Szegény pára.
|
|
Előzmény:
 |
tp329
2015-06-16 11:41:31
|
5811
|
Páva galambnak tűnik, díszgalamb és valószínűleg nem túl messziről keveredett oda.
Lehet, megszökött egy volierből.
A gyűrűn lévő adatokból (ha van rajta), lehetne tovább nyomozni, de elég bizonytalan a kiemenetele a dolognak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|