Keresés

Részletes keresés

MZ5 Creative Commons License 2015-06-26 19:02:28 5814

Nem biztos hogy meg kéne fogni , lekéne többször fényképezni és hátha számítógépen felnagyítva olvasható ))

 

A hozzászólás:
olang Creative Commons License 2015-06-16 12:12:04 5812

Már kaptam egy tippet az MGKSZ-től: olvassam le a gyűrű adatait.

Ahhoz ugyebár meg kéne fogni... 66 éves nyugdíjas mámi vagyok. :))

 

Nézegettem a galambfotókat, és valóban díszgalamb lehet. Nagyon szép a tartása. Szegény pára.

 

Előzmény:
tp329 Creative Commons License 2015-06-16 11:41:31 5811

Páva galambnak tűnik, díszgalamb és valószínűleg nem túl messziről keveredett oda.

Lehet, megszökött egy volierből.

A gyűrűn lévő adatokból (ha van rajta), lehetne tovább nyomozni, de elég bizonytalan a kiemenetele a dolognak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!