Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ziggi_zug Creative Commons License 2015-06-13 23:17:08 16412

Ja! az adatok: ISO 800, F16, 1/13s, Canon 15-85 IS USM + közgyűrűk

A lepke - előző kép - egy régi Nikkor objektívvel készült - megfordítva.

Előzmény:
Ziggi_zug Creative Commons License 2015-06-13 23:14:10 16411

Akkor tessék: itt egy másik. Ez elég éles?

(Amúgy a lepke valóban nem a legélesebb, de ez nem a lámpa hibája. Amúgy meg folyamatos fényre van állítva és a zársebességgel variálok, nem a villanással.) A képen jól látszik a körvaku alakja a rovar szemén.

 

Ha jól emlékszem a fényerővel volt bajod. Mint jeleztem, nekem nincs, szerintem elég erős a fény.

De ha ez sem jó, akkor vegyél 2 vakut és használd őket slave módban! https://www.youtube.com/watch?v=RweH_8EeDOg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!