Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nikolausz Creative Commons License 2015-06-13 09:52:04 16409

ISO 1600 ugy, hogy a tema baromi kozel volt a fenyforrashoz.

 

Ha ezt tudja iso 200-n tavolabbi temanal is (mondjuk minimum  egy 50-es makronal) akkor esetleg szoba johetne a dolog.

Ja, akkor sem.

Mint korabban irtam, az nem eleg jo, hogy 1/160 sec alat bevilagitsa a temat. 

Ennel sokkal rovidebb villanas kell, hogy a kezremegesbol adodo minimalis eltlensegeket is ki lehessen kuszobolni.

 

Előzmény:
Ziggi_zug Creative Commons License 2015-06-08 23:58:16 16405

Ezt azért vitatnám. A LED vakuknak állítható a fényereje és akár lámpaként is használható némelyik. Az enyém (azt hiszem Meike) 0.5 - 1.5-szeres fényerő között állítható. Ha nagyon kell megnézem a technikai paramétereit is.

 

Íme egy példa a fényerőre: Fordított obi F22-n + 3 makró közgyűrű együtt (12+20+36) [ISO 1600, t=0.5"]

Alanyunk feje kb. 2.5 mm szemekkel együtt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!