|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
nikolausz
2015-06-13 09:52:04
|
16409
|
ISO 1600 ugy, hogy a tema baromi kozel volt a fenyforrashoz.
Ha ezt tudja iso 200-n tavolabbi temanal is (mondjuk minimum egy 50-es makronal) akkor esetleg szoba johetne a dolog.
Ja, akkor sem.
Mint korabban irtam, az nem eleg jo, hogy 1/160 sec alat bevilagitsa a temat.
Ennel sokkal rovidebb villanas kell, hogy a kezremegesbol adodo minimalis eltlensegeket is ki lehessen kuszobolni.
|
|
Előzmény:
 |
Ziggi_zug
2015-06-08 23:58:16
|
16405
|
Ezt azért vitatnám. A LED vakuknak állítható a fényereje és akár lámpaként is használható némelyik. Az enyém (azt hiszem Meike) 0.5 - 1.5-szeres fényerő között állítható. Ha nagyon kell megnézem a technikai paramétereit is.
Íme egy példa a fényerőre: Fordított obi F22-n + 3 makró közgyűrű együtt (12+20+36) [ISO 1600, t=0.5"]
Alanyunk feje kb. 2.5 mm szemekkel együtt.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|