Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2015-06-02 11:29:37 7457

Szerintem az a kisebb gond, ha a VR megy tönkre, mert az esetek zömében (pláne sportfotónál) a VR teljesen felesleges.

Előzmény:
323d Creative Commons License 2015-06-01 19:24:36 7455

Az én szivem is egy 2,8-asra fáj, bár azt mondják manapság sokban tönkrement a VR...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!