|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-05-31 18:35:04
|
4553
|
| szia. A legtöbb táblázat még kevesebbet,1,5-2 kg ir amit én sem hiszek. Most kicsit utána számoltam saccra,talan a 3,5 kg ugy reális ha szigoruan jó tápba mérem és a plusszokat,kenyér,krumpli tök,zöld stb nem veszem bele. De nálam is a disznó szája a mérce sose méregetek semminek. Ne visitson legyen nyugodtan ne fogyjon le az a lényeg. |
|
A hozzászólás:
 |
Mirtill72
2015-05-31 14:52:33
|
4552
|
Szia.
Badarság ez a takarmány számítás :) Az én dalland kocáim ekkora mennyiség mellet még üres állásba is éhen döglenének nem ,hogy vemhesen. Pappír forma szerint ez lenne , dea valóságban sokkal több. |
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-05-29 06:40:09
|
4551
|
| helló. 2,5-3,5 kg. De nézz utána ,,a kocák takarmányozása'' cimszó alatt, fajtatól és kondiciótól is függ a napi adag. Egy minimum 8 hónapos vagy 120kgos koca átlag 60-65 ezer felénk, fajtatisztán,papiros,gondolom még drágább. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|