Keresés

Részletes keresés

A450 Creative Commons License 2015-05-30 18:30:57 5464

Késő délután fényképeztem úgy, hogy egy sűrű bokron keresztül egy fénycsóva csak erre a kis virágra (mifelénk tyúkhúrnak hívják) esett, mint egy giccses filmben. Megtetszett, és utána még kicsit "megdolgoztam", de tényleg nem sokat... Örülök, hogy tetszik. 

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-05-30 17:30:02 5462

Szép, de a fekete háttér szándékos?

Előzmény:
A450 Creative Commons License 2015-05-29 20:11:45 5460

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!