Keresés

Részletes keresés

Gerrii Creative Commons License 2015-05-28 05:01:09 5807

Rendben, köszönöm.

A hozzászólás:
G.ziben Creative Commons License 2015-05-27 21:49:53 5806
nemigazán.
Már képet nem tudok küldeni,mert szelektáltam az àllomànyt és ők is közte voltak.
De a többiről készìtek képet,ha esetleg szeretné látni őket!
Előzmény:
Gerrii Creative Commons License 2015-05-16 21:01:53 5805

Én Nógrád megyéből, akkor nem vagyunk közel egymáshoz.

 

Nem értem akkor én sem. Esetleg nem tojnak el valahova??

 

Képet tenne fel róluk? :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!