|
|
|
|
 |
Gerrii
2015-05-28 05:01:09
|
5807
|
Rendben, köszönöm. |
|
A hozzászólás:
 |
G.ziben
2015-05-27 21:49:53
|
5806
|
nemigazán.
Már képet nem tudok küldeni,mert szelektáltam az àllomànyt és ők is közte voltak.
De a többiről készìtek képet,ha esetleg szeretné látni őket!
|
|
Előzmény:
 |
Gerrii
2015-05-16 21:01:53
|
5805
|
Én Nógrád megyéből, akkor nem vagyunk közel egymáshoz.
Nem értem akkor én sem. Esetleg nem tojnak el valahova??
Képet tenne fel róluk? :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|