Keresés

Részletes keresés

sakac Creative Commons License 2015-05-24 13:28:25 5452

Tudja valaki mekkora az a méret ami ideális az új fórummotornak?

Mert ahogy nézem keményen felnagyítja a 800x600-s képeket , úgy meg már nézhetetlen.

A hozzászólás:
sakac Creative Commons License 2015-05-24 09:51:38 5450

  

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!