Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2015-05-22 09:42:01 7452

Nem ismerem az obikat, de gondolom sportra szeretned hasznalni - ha mar itt kerdezted-. Nekem a fenyero tobbet szamit, foleg egy regebbi (D300) -as vazon ami nem annyira birja az ISO-t.

Előzmény:
WRC fotó Creative Commons License 2015-05-21 21:18:29 7450

Üdv mindenkinek,

 

Objektív vásárlás előtt állok, Nikon 70-200 f2.8 VR I használt v Nikon 70-200 f4 VR Új (használ valaki ilyen obit?) ti melyik mellett döntenétek egy D300 S gépvázon? 

 

Érdekelne ha valaki Nikon 70-200 f4-es obit használ mi a véleménye róla?

 


Tapasztalatokat előre is köszönöm.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!