Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mezőföldi 2 Creative Commons License 2015-05-22 06:45:07 56

Már ne haragudj, de az üvegtéglát ha beépítik, bontással annyira sérül hogy reménytelen annak újra hasznosítása. Főleg nem 32 db egyben. Én mint másodnyersanyag hasznosító mondom ezt.

 

 Meg kell venni a megfelelő üzletben.

 

  Van egy ismerősöm aki másodnyersanyag konferenciákat szervez én viszont gyakorlom ezt a tevékenységet.

 A napokban hoztam haza 100 fm bontott acélcsövet /1/2 " , 3/4 " 1  " /  és kb. fél köbméter gyalult faanyagot. Majd felhasználom,.

Előzmény:
Zuglói Emese Creative Commons License 2015-05-17 09:48:53 55

sziasztok!

 

Keresek egy kedves ismerősömnek 32 db. jó minőségű használt vagy bontott üvegtéglát, (olcsó áron) lehetőleg zöldes színben, vagy zöldes árnyalatút.

Ha valaki tudna ebben segíteni, megköszönném.

email: jozsef.attika@gmail.com

 

Köszönettel

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!