|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mezőföldi 2
2015-05-22 06:45:07
|
56
|
Már ne haragudj, de az üvegtéglát ha beépítik, bontással annyira sérül hogy reménytelen annak újra hasznosítása. Főleg nem 32 db egyben. Én mint másodnyersanyag hasznosító mondom ezt.
Meg kell venni a megfelelő üzletben.
Van egy ismerősöm aki másodnyersanyag konferenciákat szervez én viszont gyakorlom ezt a tevékenységet.
A napokban hoztam haza 100 fm bontott acélcsövet /1/2 " , 3/4 " 1 " / és kb. fél köbméter gyalult faanyagot. Majd felhasználom,. |
|
Előzmény:
 |
Zuglói Emese
2015-05-17 09:48:53
|
55
|
sziasztok!
Keresek egy kedves ismerősömnek 32 db. jó minőségű használt vagy bontott üvegtéglát, (olcsó áron) lehetőleg zöldes színben, vagy zöldes árnyalatút.
Ha valaki tudna ebben segíteni, megköszönném.
email: jozsef.attika@gmail.com
Köszönettel |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|