|
|
|
|
 |
oblomovka
2015-05-21 23:38:04
|
5447
|
En negy objektivet vettem hasznaltan es egyik se volt szar. Ketto azota is megvan. Esetleg ha uj makro obiban gondolkodsz megis akkor a sigma 105 remek darab (a stabis kaphato ujonnan) es a tamron 90esrol is jokat hallottam. |
|
 |
cruxosgyuri
2015-05-20 14:40:04
|
5443
|
Szerintem ha az index használt fotós oldalit elkezdenéd nézegetni biztos találnál olyat, ami megfelel neked.
Igaz nem te bontod ki a dobozból először, de ezt leszámítva, hidd el tökéletesek.
És tévedsz nem azért adja el, mert " szar"... :-)
|
|
 |
b.tomi77
2015-05-20 12:49:53
|
5440
|
Tamron, sigma? |
|
 |
kaposznyak
2015-05-20 12:41:17
|
5439
|
A Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS az IS miatt ilyen drága, az azért nem létszükséglet.
A Canon MP-E 65mm f/2.8-nál meg kicsi a munkatávolság, nagy precizitást igényel a fókuszálás, 5x nagyításnál nagyon sötét a kereső (+ 4cm a munkatáv)... Nem egy egyszerű kezelhetőségű obi. |
|
 |
P*istD
2015-05-20 11:49:17
|
5437
|
Nem feltétlen gondolod jól... |
|
A hozzászólás:
 |
fotofrenky
2015-05-20 11:40:35
|
5436
|
hajaj nem is 150 kéne hanem 270 :) Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM vagy 340-ért Canon MP-E 65mm f/2.8
használtat meg nem szívesen veszek mert gondolom azért adja el mert szar, ha jó lenne miért adná el? nem? de :) marad az éhezés aztán lesz majd valami |
|
Előzmény:
 |
cruxosgyuri
2015-05-20 10:28:43
|
5435
|
150ért?
Használtan simán találsz a vázadhoz, 50-70 között Sigmat. Én a Pentaxhoz az 50est 30ért vettem.
Igaz nem volt benne Af, de makronál az nem annyira hátrány.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|