Keresés

Részletes keresés

gezira5 Creative Commons License 2015-05-18 19:51:50 157

Hát igen: egy kis empátia, emberség, odafigyelés + logisztika. Azt hiszem, kevesebbe kerülne, mint az, amit ma kaptam a postaládámba.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-05-18 19:30:43 156

Ez döbbenetes!!

 

A Korányiban semmit nem kell várni a kemora, mert annyit hívnak be ambulánsra, ahány hely van és mindenki egyszerre kezdi a kemót!

Akinek meg gondja van a véreredménnyel ( mint nekem az utolsó két alkalommal ) az a vérvétel napján ott tölti az éjszakát és másnap reggel az ágyában kapja meg a kemót.

Előzmény:
Ashlyn78 Creative Commons License 2015-05-18 16:08:19 153

Azért az első hat,  mert hat szék van a kezelőben. Ha a hetedik vagy,  akkor már meg kell várnod,  hogy valaki kemója lecsöppögjön. 

Ahhoz,  hogy az elsők között legyen a párod nyitásra érdemes menni.  Ha jól emlékszem, 7-kor nyitnak és a vérvételeket is elkezdik fél 8 körül.  A dokik általában 8-tól rendelnek. Sajnos a tömeg miatt itt sem túl sok idő jut egy -egy betegre. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!