|
|
|
|
 |
G.ziben
2015-05-27 21:49:53
|
5806
|
nemigazán.
Már képet nem tudok küldeni,mert szelektáltam az àllomànyt és ők is közte voltak.
De a többiről készìtek képet,ha esetleg szeretné látni őket!
|
|
A hozzászólás:
 |
Gerrii
2015-05-16 21:01:53
|
5805
|
Én Nógrád megyéből, akkor nem vagyunk közel egymáshoz.
Nem értem akkor én sem. Esetleg nem tojnak el valahova??
Képet tenne fel róluk? :)
|
|
Előzmény:
 |
G.ziben
2015-05-15 06:23:21
|
5801
|
Hajdů-Biharbňl,és ön?
Egyszerüen nem értem mi lehet az oka,
hogy nem tojnak le. Nekem is van 10 tojňm,čs semmi baja sincs.
Mondjuk szerzett galamb,nem sajŕt nevelés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|