Keresés

Részletes keresés

G.ziben Creative Commons License 2015-05-27 21:49:53 5806
nemigazán.
Már képet nem tudok küldeni,mert szelektáltam az àllomànyt és ők is közte voltak.
De a többiről készìtek képet,ha esetleg szeretné látni őket!
A hozzászólás:
Gerrii Creative Commons License 2015-05-16 21:01:53 5805

Én Nógrád megyéből, akkor nem vagyunk közel egymáshoz.

 

Nem értem akkor én sem. Esetleg nem tojnak el valahova??

 

Képet tenne fel róluk? :)

 

Előzmény:
G.ziben Creative Commons License 2015-05-15 06:23:21 5801
Hajdů-Biharbňl,és ön?
Egyszerüen nem értem mi lehet az oka,
hogy nem tojnak le. Nekem is van 10 tojňm,čs semmi baja sincs.
Mondjuk szerzett galamb,nem sajŕt nevelés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!