|
|
|
|
 |
G.ziben
2015-05-15 06:21:18
|
5800
|
Hajdù-Biharbòl,és ön?
Egyszerüen nem értem mi lehet az oka,
hogy nem tojnak le. Nekem is van 10 tojòm,ès semmi baja sincs.
Mondjuk szerzett galamb,nem sajàt nevelés. |
|
A hozzászólás:
 |
Gerrii
2015-05-14 21:40:52
|
5802
|
A 4 éves nem számít még öregnek. Nekem jelenleg pl. 2009-es tojó költ és nevel fiatalokat.
Esetleg akkor tojhatta ki magát, ha folyamatosan egész évben költött végig.
Honnan tetszik írni? Én is mondain galambokat tartok.
|
|
Előzmény:
 |
G.ziben
2015-05-14 10:18:53
|
5801
|
| Nincs külön a pár, a többivel vannak egy helyen.
Mindenféle kiegészîtő vitaminokat megkapnak a galambok.
Nekem azt mondták,hogy már öreg és kitojta magát. Igaz lehet ez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|