Keresés

Részletes keresés

G.ziben Creative Commons License 2015-05-15 06:21:18 5800
Hajdù-Biharbòl,és ön?
Egyszerüen nem értem mi lehet az oka,
hogy nem tojnak le. Nekem is van 10 tojòm,ès semmi baja sincs.
Mondjuk szerzett galamb,nem sajàt nevelés.
A hozzászólás:
Gerrii Creative Commons License 2015-05-14 21:40:52 5802

A 4 éves nem számít még öregnek. Nekem jelenleg pl. 2009-es tojó költ és nevel fiatalokat.

 

Esetleg akkor tojhatta ki magát, ha folyamatosan egész évben költött végig.

 

 

Honnan tetszik írni?  Én is mondain galambokat tartok.

 

Előzmény:
G.ziben Creative Commons License 2015-05-14 10:18:53 5801
Nincs külön a pár, a többivel vannak egy helyen. Mindenféle kiegészîtő vitaminokat megkapnak a galambok. Nekem azt mondták,hogy már öreg és kitojta magát. Igaz lehet ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!