Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-05-14 11:41:45 16398

Üdv.

 

Rengeteg házi gyártmányú fényterelő létezik, én most ezt használom.

 

Egy kb. A/4 méretű parketta alátét szivacs (ez adja a merevséget) egyik oldalára ragasztottam fel egy kéztörlő papírt. Lyuk középen az aljára és rá is lehet húzni az obira/közgyűrűre.

 

Az úriember a képen Thomas Shahan, nagy ugrópók mágus. Mindig vakuzik, kézből gyakorlatilag muszáj. Záridő 1/200 környéke, 1/60 szerintem már nehezen tartható kézből. Ha túlexponált, rekeszen lehet még szűkíteni, a mélységélességnek is jót tesz.

Előzmény:
b.tomi77 Creative Commons License 2015-05-13 16:01:18 16397

Azt tudom persze, hogy nem jó ilyen erős fényben fotózni, de nekem egyenlőre nem igazán sikerült hajnalban fotóalannyal összejönni. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!