Keresés

Részletes keresés

Gerrii Creative Commons License 2015-05-14 21:40:52 5802

A 4 éves nem számít még öregnek. Nekem jelenleg pl. 2009-es tojó költ és nevel fiatalokat.

 

Esetleg akkor tojhatta ki magát, ha folyamatosan egész évben költött végig.

 

 

Honnan tetszik írni?  Én is mondain galambokat tartok.

 

A hozzászólás:
G.ziben Creative Commons License 2015-05-14 10:18:53 5801
Nincs külön a pár, a többivel vannak egy helyen. Mindenféle kiegészîtő vitaminokat megkapnak a galambok. Nekem azt mondták,hogy már öreg és kitojta magát. Igaz lehet ez?
Előzmény:
Gerrii Creative Commons License 2015-05-13 22:07:17 5800

Értem!

Külön helyen vannak? Párzás közben nem veri le a hím a másikat?

 

Esetleg kalcium hiány? Mész gritt van nekik?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!