Keresés

Részletes keresés

G.ziben Creative Commons License 2015-05-14 10:18:53 5801
Nincs külön a pár, a többivel vannak egy helyen. Mindenféle kiegészîtő vitaminokat megkapnak a galambok. Nekem azt mondták,hogy már öreg és kitojta magát. Igaz lehet ez?
A hozzászólás:
Gerrii Creative Commons License 2015-05-13 22:07:17 5800

Értem!

Külön helyen vannak? Párzás közben nem veri le a hím a másikat?

 

Esetleg kalcium hiány? Mész gritt van nekik?

 

Előzmény:
G.ziben Creative Commons License 2015-05-11 22:01:37 5799
Az öreg tojò 4 éves,kb 2 éve vannak párban.
A fiatal az öreg lleszármazotja,ő 8hònapos és nemrég állt párba.
Pározni pároznak rendesen, a hìmek hajtjàk fészekre a tojòkat,de sajna semmi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!