|
|
|
|
 |
G.ziben
2015-05-14 10:18:53
|
5801
|
| Nincs külön a pár, a többivel vannak egy helyen.
Mindenféle kiegészîtő vitaminokat megkapnak a galambok.
Nekem azt mondták,hogy már öreg és kitojta magát. Igaz lehet ez? |
|
A hozzászólás:
 |
Gerrii
2015-05-13 22:07:17
|
5800
|
Értem!
Külön helyen vannak? Párzás közben nem veri le a hím a másikat?
Esetleg kalcium hiány? Mész gritt van nekik?
|
|
Előzmény:
 |
G.ziben
2015-05-11 22:01:37
|
5799
|
Az öreg tojò 4 éves,kb 2 éve vannak párban.
A fiatal az öreg lleszármazotja,ő 8hònapos és nemrég állt párba.
Pározni pároznak rendesen, a hìmek hajtjàk fészekre a tojòkat,de sajna semmi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|