|
|
|
|
 |
G.ziben
2015-05-11 22:01:37
|
5799
|
Az öreg tojò 4 éves,kb 2 éve vannak párban.
A fiatal az öreg lleszármazotja,ő 8hònapos és nemrég állt párba.
Pározni pároznak rendesen, a hìmek hajtjàk fészekre a tojòkat,de sajna semmi. |
|
A hozzászólás:
 |
Gerrii
2015-05-08 22:04:52
|
5798
|
Üdv!
Milyen idősek a galambok? Csak az öreg tojó nem tojt le?
Pározni látta őket? Mióta vannak párba?
|
|
Előzmény:
 |
G.ziben
2015-05-06 22:41:18
|
5795
|
Üdv mindenkinek.
Galamb tenyésztők,egy kis segìtséget szeretnék kérni!
Van 1fiatal és egy öreg pár modain galambom,
ami még az idén nem tojt le.
Mi lehet ennek az oka,és hogyan lehetne orvosolni a problémàt?
A válaszokat várom,és előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|