Keresés

Részletes keresés

G.ziben Creative Commons License 2015-05-11 22:01:37 5799
Az öreg tojò 4 éves,kb 2 éve vannak párban.
A fiatal az öreg lleszármazotja,ő 8hònapos és nemrég állt párba.
Pározni pároznak rendesen, a hìmek hajtjàk fészekre a tojòkat,de sajna semmi.
A hozzászólás:
Gerrii Creative Commons License 2015-05-08 22:04:52 5798

Üdv!

Milyen idősek a galambok? Csak az öreg tojó nem tojt le?

Pározni látta őket? Mióta vannak párba?

 

 

Előzmény:
G.ziben Creative Commons License 2015-05-06 22:41:18 5795
Üdv mindenkinek.
Galamb tenyésztők,egy kis segìtséget szeretnék kérni!
Van 1fiatal és egy öreg pár modain galambom,
ami még az idén nem tojt le.
Mi lehet ennek az oka,és hogyan lehetne orvosolni a problémàt?
A válaszokat várom,és előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!