Keresés

Részletes keresés

alexisw Creative Commons License 2016-04-01 13:51:49 619

Teljesen egyetértek. Dr Tóth András: elrontott orrműtét (2x) Számlát nem ad a kezelési költségről. A részleges visszafizetésre vonatkozó megkereséseimet ignorálja. 430 ezer forintot szedett be feketén!!

hfsdzgfsjhhb Creative Commons License 2015-12-08 11:45:01 614

Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban. Leginkább, ami az eredményességet illeti. Azt, hogy szinte elérhetetlen és képtelenség kapcsolatba lépni vele, még lenyelném valahogy, ha meg lennék elégedve a op eredményével. A váci élményem nekem is megvolt... de még ezt sem említeném ha egyébként stimmelne a dolog. A 2. orrműtét és több mint 400 ezer forint után sem sikerült eredményt elérni. Nagyon csalódott vagyok.

A hozzászólás:
ErMa58 Creative Commons License 2015-05-08 21:32:28 605

dr Tóth András csábító kupon akciójának lettem az áldozata én is.

Már a konzultációnál is gond volt, megbeszélt időpontra mentem, közel 2 órát vártam. Itt még gondoltam megcsúszott ezért megbeszéltem a műtétet.

Műtétre reggel 9 órára berendelt egy szombati napon (Vácra kellett menni) Egész nap a kórházban voltam, folyamatosan műtött, közben az új páciensekkel konzultált. Türelmesen vártam a soromra, de késő délután már kezdtem ideges lenni. Végre  17.30 órakor megjelent a nővér, hozta az injekciót. Mielőtt beadta volna rászóltak hogy még ne nekem adja, mert még előttem  a doktor úr az  édesanyját műti, ez már sok volt, nem bírtam  megemészteni, ezért  eljöttem. Reggel 9 órától folyamatosan műtött és már nem éreztem biztonságosnak a közel 3  órás (előzetes tájékoztatás szerint) műtétem.

Írtam először a megadott e-mail címére, hogy ez  nem megfelelő bánásmód, egy egész napot vártam.  Mondanom se kell, hogy még válaszra se méltatott.
Egy jó tanács: aki tudja, kerülje dr Tóth András plasztikai sebészt, minden műtétet bevállal, (szerintem az a sok korrekciós műtét se véletlen) időpont nem számít és az se probléma nála ha valaki egy egész napot idegeskedik a semmiért még annyi se hogy bocs!
Soha többet dr Tóth András!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!