|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Fahrenheit.451
2015-05-07 14:57:40
|
335
|
Szia!
Mind a kétféle mérést el kell végezned!
A világítási arányt csak a külön-külön méréssel tudod beállítani, az éppen mért vaku irányába fordított vakufénymérővel, majd a tárgy felől a gép felé fordított fénymérővel összegző mérést végzel.
Legalábbis ez az egyik, legegyszerűbb sablon.
Majd jönnek itt okosok, bővebben kifejtik. |
|
Előzmény:
 |
Kákettődéemdé
2015-05-06 09:24:59
|
334
|
Üdv mindenkinek!
Egy kezdő kérdésem lenne, sajnos szakkönyv hiányában és internetes nyomozás után sem találtam rá választ:
Ha több vakuval különböző irányokból akarok témát megvilágítani (szinkronzsinórral vannak összekötve, de manuális állásban), akkor hogyan kell használnom a vakufénymérőt?
- külön-külön kell bemérnem a vakuk villanását
- vagy egyszerre kell elvillantani a méréshez az összes vakut és a fénymérőt szenzorát a gép felé fordítva kell mérni a vakuk összesített fényét?
Előre is köszönöm a válasz(oka)t! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|