Keresés

Részletes keresés

Gerrii Creative Commons License 2015-05-08 22:04:52 5798

Üdv!

Milyen idősek a galambok? Csak az öreg tojó nem tojt le?

Pározni látta őket? Mióta vannak párba?

 

 

A hozzászólás:
G.ziben Creative Commons License 2015-05-06 22:41:18 5795
Üdv mindenkinek.
Galamb tenyésztők,egy kis segìtséget szeretnék kérni!
Van 1fiatal és egy öreg pár modain galambom,
ami még az idén nem tojt le.
Mi lehet ennek az oka,és hogyan lehetne orvosolni a problémàt?
A válaszokat várom,és előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!