|
|
|
|
 |
histván
2015-05-07 08:31:27
|
2767
|
Az lehet,hogy wifis iPadnek nincs 9 számjegyű azonosítója + jelszava? |
|
 |
histván
2015-05-07 08:19:25
|
2766
|
Fordítva szeretném.IPadről komputerre egyértelmű. |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2015-05-06 22:39:33
|
2765
|
TeamViewer? |
|
Előzmény:
 |
histván
2015-05-06 21:07:59
|
2764
|
Használ valaki képernyőmegosztást iPad-re?A Splashtop appot(9,99EU) találtam,macről néznék streamelt tartalmat :-)
Esetleg használhatóbb, valamit?Thx. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|