Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-05-06 22:39:33 2765

TeamViewer?

A hozzászólás:
histván Creative Commons License 2015-05-06 21:07:59 2764

Használ valaki képernyőmegosztást iPad-re?A Splashtop appot(9,99EU) találtam,macről néznék streamelt tartalmat :-)

Esetleg használhatóbb, valamit?Thx.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!