Keresés

Részletes keresés

gyöngyikedvelő Creative Commons License 2015-05-08 10:39:03 5797
Szia. Pest megye. Kocsér. Hány darab lenne?
A hozzászólás:
uvj Creative Commons License 2015-05-03 17:39:48 5793

Szia!! Merre vagy helyileg??

 

Előzmény:
gyöngyikedvelő Creative Commons License 2015-04-26 18:44:37 5792
Sziasztok. Nagytestű fajta galambokat vennék! Keverék is lehet vagy fajtajelleg hibás! Nekem továbbtartásra kell a fiókáikat vágnánk. Tel: 06204130593

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!