Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015-05-03 18:46:27 2762

Az mar nem fog menni, talan meg a 8.2 megoldhato.

A hozzászólás:
gigabit1 Creative Commons License 2015-05-03 15:53:28 2761

Sziasztok

 

Van nekem egy ipad 3 Retina 16Gb készülékem

Valamilyen úton módon vissza tudom downgradelni 8.1.3-rol 8.1.2-re?

köszönöm a segítségeteket

üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!