Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
István Bilihó Billy Creative Commons License 2015-04-30 19:38:31 33460

Üdv..

Igazán köszönöm a segitséget,de megoldották ők maguk! Kedves nyafogós cicus, jártál te már lepra helyen? Segitségért jöttem ide, nem sértegetésért,legyen szép napod!

Előzmény:
Nyafkamacska Creative Commons License 2015-04-30 18:26:45 33459

Több eszük van mint neked. Nem hagyják, hogy kihasználd őket és nem vállalnak családot ilyen lepra helyre.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!