Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
allaid Creative Commons License 2015-04-24 20:59:53 663

De ott se működne, ha a tényleges hatalom azoknál lenne akiket választanak nem működne az se.

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-04-24 20:10:28 661

Ott működik, ahol nincs nélkülözés.

Ott azért nincs, mert mások munkájából van nekik több javadalom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!