|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-24 20:13:52
|
662
|
Talán lehet az oka, hogy egy embernek magyarázva-kedveskedve talán megteszi amit kell, talán nem, talán tojik a fejedre.
Fegyverrel noszogatva megteszi, önként és dalolva.
Kenyér és korbács.
Ha a kenyér csődöt mond, marad a korbács. Ha nem szereti a kenyeret inkább... |
|
Előzmény:
 |
allaid
2015-04-24 09:05:02
|
660
|
háéáááát.......működni működik, szólásszabadság van mondhatod, hogy a polgármester együtt él az anyjával....meg méltatlankodhatsz, hogy a miniszter hiltonban szállt meg a titkárnőjével stb.... de azt már nem lenne jó ötlet firtatni túl sokat, hogy miféle albán maffia irányítja az építőipart mert aztán reptedben lefelé egy szakadékban nem sok időd lesz elgondolkodni a demokrácián aminek 3 alappillére a választott törvényhozás, a végrehajtás és a független bíróság.
Ott működik ahol a népszerűségük alapján lett vezetők valójában nem azok, semmi közük a hatalomhoz.
Na de működik nagyszerűen a feudalizmus is pl Katarban, nem lázadnak ott se az alattvalók az emír ellen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|