Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-04-24 20:13:52 662

Talán lehet az oka, hogy egy embernek magyarázva-kedveskedve talán megteszi amit kell, talán nem, talán tojik a fejedre.

Fegyverrel noszogatva megteszi, önként és dalolva.

Kenyér és korbács.

Ha a kenyér csődöt mond, marad a korbács. Ha nem szereti a kenyeret inkább...

Előzmény:
allaid Creative Commons License 2015-04-24 09:05:02 660

háéáááát.......működni működik, szólásszabadság van mondhatod, hogy a polgármester együtt él az anyjával....meg méltatlankodhatsz, hogy a miniszter hiltonban szállt meg a titkárnőjével stb.... de azt már nem lenne jó ötlet firtatni túl sokat, hogy miféle albán maffia irányítja az építőipart mert aztán reptedben lefelé egy szakadékban nem sok időd lesz elgondolkodni a demokrácián aminek 3 alappillére a választott törvényhozás, a végrehajtás és a független bíróság.

Ott működik ahol a népszerűségük alapján lett vezetők valójában nem azok, semmi közük a hatalomhoz.

Na de működik nagyszerűen a feudalizmus is pl Katarban, nem lázadnak ott se az alattvalók az emír ellen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!