|
|
|
|
 |
Borzolt kedély :)
2015-04-24 10:22:09
|
42
|
A konkrét témától eltér, de azért pont ezek a dolgok azok, amiket te is szeretnél elkerülni azzal, hogy visszamész a természetbe. |
|
 |
peterch
2015-04-24 10:04:32
|
37
|
Igaz, en dobtam fel a labdat O meg leutotte, de a kinai helyett irhattam volna, hogy ma egy noname farmer is megteszi ami a toredekebe kerul mint egy valodi Lewistrauss. Ez mar csak szorszalhasogatas.:) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-04-24 09:53:38
|
36
|
Ha Borzival a kínai üzletek témában teljes mértékben egyet is értek, kicsit elkalandozunk a témától ... |
|
Előzmény:
 |
Borzolt kedély :)
2015-04-24 08:36:01
|
33
|
legyen mit ennie, legyen hol laknia es legyen mit felvennie.
Megvan a Maslow-piramis?
Mert van az a szint, amikor nem az alap, nem a létszükséglet kielégítése a cél.
Én egszen biztos, hogy nem veszem meg a kínai farmert és nem azért, mert óccsóé adják és nem márkás, hanem azért nem, mert.. hallottál a legutóbbi cipőbotrányról? Amikor a vacak kínai olyan mértékben tartalmazott valamilyen egészségre káros vegyületet, hogy a cipők forgalmazását be is tiltották?
Másrészt a csingcsong üzletekbe érkező cuccok a vámot kikerülve érnek ide, a dolgozóikat napi 10 órában hajtják, részmunkaidős bejelentéssel. Másrészt ha megnézed, még évekkel ezelőtt olcsó volt a kínai üzletben kapható ruhanemű, de ez mára már nem igaz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|