Keresés

Részletes keresés

Borzolt kedély :) Creative Commons License 2015-04-24 10:14:34 39

42 van a személyimben. 

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-04-24 09:52:15 35

Most boldog vagy, van egy párod akivel minden "tökéletes", érdekes munkád, pezsgö életed és csak azt kívánom, hogy ez sokáig így maradjon. 

Nem tudom hány éves vagy (tényleg érdekes ez még nem derült ki) de lehet valamikor te is el fogsz gondolkozni, hogy mi az élet értelme és lehet valamikor másk´pp fogsz gondolkozni ... nem biztos, e ne zárd ki a lehetöségét ;)

Előzmény:
Borzolt kedély :) Creative Commons License 2015-04-23 22:15:23 31

Én nem tudom elképzelni, hogy kertben szöszmötöljek. 

Amikor otthon laktam (anyámmal), ott volt a nagy kert, a hátam közepére sem kívántam. Most sem. 

Kimentem, mindjárt meglátott valamelyik szomszéd, mindjrt akart valamit. 

Most vettem anyunak egy 4 oldalról függönyözött, zipzározható szúnyoghálós, nagy kerti pavilont. Nemcsak a lezárható szúnyogháló miatt :) Ha netán ki kell mennem, jó lesz az a függöny :) 

 

Nem biztos, hogy ez mindig így lesz, hogy nem kell a kert, de jelenleg nem tudok másban gondolkodni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!