|
|
|
|
 |
Törölt nick
2015-04-23 11:56:48
|
21
|
Nehogy azt hidd, hogy itt sokkal jobba helyzet. Bár az utolsó kis szar ABC is tele van BIO cuccal, a fene tudja honnan tudnak annyi BIO-t elöállítani, de nehogy azt hidd, hogy a BIO azt jelenti egészséges, jó ízü akármit eszel. A cucc megfelel egy specifikációnak, ennyi. Ráadásul itt 80 millió ember van, amelynek minimum a 90%-a azt nézi hol a legolcsóbb és erre vannak beállva a boltok is. A német minden szart megeszik, de sutykolja hetente a szaros kocsiját. Teljesen fordítva pl. a franciák ...
Ez okés, hogy megpróbálsz egészségesebben étkezni mint az átlag és ezzel úgy ahogy megoldod az étkezési oldalát a dolognak, de attól még egész nap a szép irodádban ülsz és nehogy abba a tévhitbe ess, hogy a 4km futásoddal ezt ki tudod egyensúlyozni ;)
|
|
A hozzászólás:
 |
Borzolt kedély :)
2015-04-23 10:46:12
|
20
|
Azért mondtam, hogy valaminek történnie kell.. én is eü gondra tippeltem volna ilyen esetben.
Nekem is elegem volt a bolti szarokból, de még itt is, - nemhogy neked ott, Európa közepén - van lehetőség nagyon jó minőségű ételek vásárlására, sokféle alternatíva létezik.
Hogy csak párat említsek itt
http://www.nekedterem.hu/hetidoboz.aspx
http://viragostanya.hu/?page_id=14
http://kitchenbox.hu/
Tudom, ez olyan félmegoldás, de nekem pont megfelel.
Nem mai kép, de most ugyanezt eszem, aztán délután sk készített nagyon egészséges ételt :)
Kicsit szarul néz ki, a joghurt színre is és ízre is olyan, mint az iszap, a müzli meg olyan, mint valami jó humuszos föld :) Ízre a kettő viszont nagyon jó :)

|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2015-04-23 10:22:09
|
18
|
Viszont van rá példa, hogy "menedzser típusu emberek"-nek tele lett a tökük az 50-60 órás munkahétböl, esetleg kaptak egészségügyileg egy "felszólítást" (mondjuk ez nálam nem áll fenn) és megtették ezt a lépést.
Most ezt ne úgy képzeld el, hogy egyik napról a másikra felállok az íróasztal mögül és elkezdem túrni a földet. Ezt szerintem csak egy átmeneti idöszakkal hosszú elökészülettel lehet meglépni, hogy ne legyen kudarc. Azt tudom, hogy elegem van a sok sz@rból amit a boltban lehet kapni, a stresszes életmódból és egész jól el tudok képzelni egy természethez közelebb álló életet a szakmám nélkül. Az nem azt jelenti, hogy abból nem lehet egy sikeres vállalkozást csinálni, söt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|