Keresés

Részletes keresés

E30Allrad Creative Commons License 2015-04-24 23:45:02 2758

A Netet adó készüléken be van kapcsolva a "Személyes Hotspot"?

K Nándor Creative Commons License 2015-04-23 19:38:58 2751

Halozat reset volt mar?

A hozzászólás:
histván Creative Commons License 2015-04-23 10:40:09 2750

iPhone 6 -osom van,iPad air 2-vel szeretnék mellette wifizni,korábban ment,most nem.

Mobil adatforgalom és LTE(2G ill.3G opciókkal is próbálkoztam)bekapcsolva és nem ismeri

fel hálózatként,jelszómegadásig el se jutok.Tudtok segíteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!