Keresés

Részletes keresés

Borzolt kedély :) Creative Commons License 2015-04-23 10:35:46 19

Nem nézném ki :) Bár nem láttalak.... lehet, hogy olyan zöld a tekinteted, hogy elsőre is megmondtam volna, hogy előbb utóbb visszavonulsz és harmóniában fogsz élni a természettel, annak lágy ölén, önfenntartó gazdaságban :) Kommunában :) 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-04-23 10:05:24 16

Ezt most nem nézted ki belölem, valld be ;). 

Gondolod topikot nyitnék és komolyan elbeszélgetnék a témáról ha nem gondolnám komolyan?

Előzmény:
Borzolt kedély :) Creative Commons License 2015-04-23 10:02:20 15

És ezt te komolyan fontolgatod? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!