|
|
|
|
 |
Borzolt kedély :)
2015-04-23 10:35:46
|
19
|
Nem nézném ki :) Bár nem láttalak.... lehet, hogy olyan zöld a tekinteted, hogy elsőre is megmondtam volna, hogy előbb utóbb visszavonulsz és harmóniában fogsz élni a természettel, annak lágy ölén, önfenntartó gazdaságban :) Kommunában :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-04-23 10:05:24
|
16
|
Ezt most nem nézted ki belölem, valld be ;).
Gondolod topikot nyitnék és komolyan elbeszélgetnék a témáról ha nem gondolnám komolyan? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|